[JOIN US]  Pridajte na k nám na Steame a Facebooku
                                                                                                                                                          
registerpasword
KF2 Server
Komunikačný server

IP:
164.132.70.6
Port:
9987
Status:
ONLINE
GameSector Členovia
Registrovaných : 13

A
    
AveVito
ID Nick Status
9 MVP 20:03:02
12 Erik 1 týždeň
13 AveVito 3 týždňov
11 Johny 4 týždňov
10 adYs 5 týždňov
5 Maxer 8 týždňov
2 Fr0sT 9 týždňov
1 MaYoR 9 týždňov
Aktívne témy
Žiadne témy
Najnovšie články
Ako sa napojiť na H...
Ako na Bunny hop
Ako Bindovať
Ako na konzolové pr...
Ako zvýšiť FPS v ...
O nás :)


Putovanie GameSectoru!!!

Ako to už býva zvykom... Na začiatku nebolo nič. Ale nie :) na začiatku bolo resp. boli dve osoby, no bolo ich aj viac ale len dve boli hlavné, MaYoR a EnGeL alebo ak chcete Lukáš a Pišta :)

Stupom času tieto dve neskúsené a nie príliš inteligentné deti(vtedy sme mali na to právo byť hlúpi) zistili čo je to Counter-Strike iným slovom CS, CS-ko, kánter, no proste názvov bolo veľa.

Keď sme boli osmelení z hrania s botmi, skúsili sme nazrieť ako vyzerá svet CS-ka:). Mimochodom prvý frag z tejto dvojice dal MaYoR, ale EnGeL dal prvý frag v ONLINE móde. Späť k jadru veci... Po niekoľkých mesiacoch hrania na jednom našom veľmi obľúbenom serveri(už je down :() sa jeden z tejto dvojice, bol to MaYoR, rozhodol, že by sme to mali skúsiť rozbehnúť na vlastnú päsť.

Niekde tu sa začína písať náš oficiálny začiatok v tvorbe gamingov. Myslím, že to bol rok 2008 , Mesiac December , Deň nepamätáme :)

Ako čas plynul tak sa z MaYoRa vykľul veľmi šikovný a ctižiadostivý chlapík a z EnGeLa sa stal ten čo bol vždy mayorovi po boku :) až na pár výnimiek.

Spočiatku sme mali len jeden server, a teraz sa musím vrátiť na začiatok ako to už býva zvykom nič nie je zadarmo a tak onedlho náš server spadol. Nebol tak celkom náš lebo spoluvlastníkom bol hráč menom PredaToR:) tak nejako bolo jeho meno.

Medzitým sme však spoznali na serveri mnoho ľudí a jedným z nich bol Cigo dnes to je tkz. Excite.

Toto je ďalší významný medzník nášho bytia:). Príchodom Ciga sa toho zmenilo veľa a to najmä po finančnej stránke:). Na dlhú dobu sme nemuseli riešiť či server nespadne.

Za nášho pôsobenia sa popri portáli vystriedalo mnoho ľudí v rýchlosti spomeniem Stars-Silent, Greed, Rey a mnoho ďalších.

Samozrejme veľa ľudí nám chcelo ublížiť či to bolo rôzni zakomplexovaní úbožiaci alebo hackeri, ktorí nechceli dať pokoj. Náše putovanie veru nebola žiadna prechádzka rúžovou záhradou :).

Cez toto všetko sme si MY aj naši spoločníci museli prejsť. Aj vďaka tomuto sme dnes to čo sme.

Takže vidíte začalo to celkom nevinne a pozrite sa kde sme to až dotiahli.Touto cestou sa chcem všetkým našim priaznivcom poďakovať lebo bez nich by sme neboli nič. Ako hovorí MaYoR GL a HF.By EnGeL and MaYoR :)
Anketa
Si spokojný s portálom?

Áno
Áno
100% [7 Hlasov]

Nie
Nie
0% [0 Hlasov]

Hlasy: 7
Len prihlásení môžu hlasovať.
Začiatok: 10.12.20
Pridajte sa k nám !
     
Chat
Musíš byť prihlásený aby si mohol poslať správu!

MVP
MVP

[ 29-12-2020 19:18 ]

poslál sem to ale nejak to není po řadcích a je to zmatenySad

Fr0sT
Fr0sT

[ 28-12-2020 21:01 ]

nazdar, kludne mi napíš do správy meno, vek, steamid, a nejake info o sebe a hlavne server na ktorom by si chcel byť admin, doriešime už len cez PM, zatiaľ vo fóre nahlad není tak to vyriešime tak

MVP
MVP

[ 27-12-2020 14:06 ]

klidne udělám vzor Grin Dying

MVP
MVP

[ 25-12-2020 14:22 ]

mayor kdy bude nábor Smile

MaYoR
MaYoR

[ 24-12-2020 15:00 ]

Keď sú tie sviatky Smile

STATS OF GAMESECTOR

TOPlist

:: [CS] Herné servery ::3/3
:: [CS] Počet slotov ::30
:: [WEB] Reg. Členov ::13
:: [WEB] Komentárov ::1
:: [WEB] Príspevky fóra ::0
:: [WEB] Shout správ ::11
:: [WEB] Banov na webe ::0

  Kontaktné maily                             Spoľumajiteľ portálu               Majiteľ portálu                             O nás

  sponzoring@gamesector.eu                EnGeL [PM]                              MaYoR [PM]                               Naša komunita vznikla v roku 2010 kedy sme prvý krát
  admin@gamesector.eu                       STEAM : mayor290                     STEAM : mayor1994                     uzreli svetlo života. Od vtedy stále napredujeme a nikdy sa
  reklama@gamesector.eu                    engel@gamesector.eu                 mayor@gamesector.eu                 nevzdávame. Servery stále pribudajú a ludia takisto...